Muslim Port Haber Merkezi | Bekir Sıtkı Şirin

Takip eden okurlarımız bilir, belli bir süredir Kıbrıs'taki Siyonist işgal teshlikesi üzerinde çalışmalar yapıyorum. Bu doğrultuda onlarca haber hazırladım ve karşı karşıya olduğumuz tehlikeye dikkat çektim. (Bilmeyenler yahut haberlerimizi tekrar okumak isteyenler için link: https://bekirsirin.blogspot.com/2023/03/yavru-vatan-siyonsitlerce-isgal-ediliyor.html)

Kıbrıs her geçen gün elimizden biraz daha giderken sessiz kalınması üzücü bir durum. Bu konuda ilk haberi yaptığımız günden bugüne dek çok mesafe kat ettik. Birçok yetkiliye ulaştık, önemli makamlara konuya dair hazırladığımız raporları sunduk ve suyun karşı tarafındaki birçok işbirlikçi haini dumura uğrattık. Ancak tüm bunlara rağmen söylemeliyim ki halen yolun başındayız.

Hemen hemen her gün Kıbrıs'taki kaynaklarım arıyor ve içerisinde bulunduğumuz duruma dair bilgilendirmelerde bulunuyor. Kaynaklarımın aktardığı bilgilerin ortak noktası yavru vatanın elimizden kayıp gittiği yönünde. Özellikle hükümetin içerisinde çokça hain bulunduğunu belirtiyorlar. Zaten İsrail bağlantılı isimlerin Kıbrıs'ta bu kadar rahat hareket edebilmelerinin sebebi de bu. "İçeriden" kendilerine büyük kolaylıklar sağlanıyor. Bu bağlamda siyasi camianın iyice bir incelenmesi gerek. Sözüm elbette başta sayın KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve diğer namuslu siyasilere değil ancak başta hükümet olmak üzere siyasi cenahtan çok sayıda ismin Siyonistlere hizmet ettiğini bas bas bağırmak istiyorum.

Rahmetli Erbakan Hoca, yavru vatanın fethinin ardından maddi plandaki fethin manevi planda da devam etmesi gerektiğini söylemiş. Bugün Kıbrıs'ta yaşananlar manevi plandaki fethin tamamlanamadığını gösteriyor. Zira bir vatan evladının topraklarını satmasının başka bir izahı bulunmuyor. Kıbrıs'ta durum öyle bir hal aldı ki muteber isimlerin dediğine göre pek yakında Siyonistlerin izni olmadan Kıbrıs'ta bir tek atama dahi yapılamayacak.

Evet durum bu kadar ciddi ve vahim. 

Siyonistler KKTC’de akla gelebilecek her noktaya sızmış durumda. MOSSAD ülkede cirit atıyor. Bu duruma karşı sesini yükseltmek isteyen çok sayıda kişi can güvenliğinden korkuyor. Anlatabiliyor muyum, bilmiyorum; gözümüzün önünde KKTC adım adım işgal ediliyor?

İran Yeni Hipersonik Füzesi Fettah-2'yi Tanıttı İran Yeni Hipersonik Füzesi Fettah-2'yi Tanıttı

Bu tüyler ürperten tablonun arkasında ise Chaim Azimov isimli Siyonist var. Yavru vatandaki her taşın altından bu adam ve mensup olduğu Chabat isimli örgüt çıkıyor. KKTC'deki Siyonist işgal organizasyonunun en tepesindeki Chaim Azimov’un bir an evvel durdurulması gerekiyor. Aksi takdirde İsrail Türkiye'ye denizden sınır komşusu olacak.

Nasipse Chaim Azimov'u tam anlamıyla ifşa edeceğimiz bir başka yazıda görüşmek üzere...