'Ukrayna-Rusya Barışı' için 40'tan Fazla Ülke Temsilcisi Suudi Arabistan'da 'Ukrayna-Rusya Barışı' için 40'tan Fazla Ülke Temsilcisi Suudi Arabistan'da

Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi İşleri Genel Başkanı Şeyh Dr. Abdurrahman es-Sudeys, ülke liderlerinin Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi'de ibadetlerin yerine getirilmesi ve bunun için uluslararası sağlık standartlarında güvenli ve sağlıklı bir ortam sunma konusunda istekli olduğunu söyledi.

Dr. Sudeys, Rahman'ın misafirlerine hizmet veren tüm taraflarla işbirliği içinde, Ramazan'da Müslümanlara hizmet için hazırlıkları tamamladıklarını söyleyerek, 'Kral Selman ve Veliaht Prens Muhammed bin Selman, Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi'nin ziyaretçilerine en kaliteli hizmeti sağlayacak çalışmaları sürekli olarak takip ediyor' dedi.

Dr. Sudeys, konuşmasının sonunda Suudi Arabistan'ın güvenlik ve istikrarının sürmesi, her türlü kötülükten korunmasının yanı sıra tüm ülkeleri yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından kurtarması için Allah'a dua etti.