Terörist babanın terörist oğlu, Millî Görüşçülerin çok iyi bildiği bir hayali tekrar paylaştı...

Her hareketinde babasının yolundan gittiğini ispatlayan şımarık Yahudi Yair’in paylaştığı Türkiye’yi bölünmüş gösteren harita, Siyonizm’in kirli ideallerini bir kez daha gün yüzüne çıkarması açısından dikkat çekti.

Suriye 2024... Lüks Oligarşi ve Nüfusun %92'sini Etkileyen Aşırı Yoksulluk Suriye 2024... Lüks Oligarşi ve Nüfusun %92'sini Etkileyen Aşırı Yoksulluk

Katil Binyamin Netanyahu’nun oğlunun Arz-ı Mev’ud paylaşımı, Erbakan Hoca’nın yıllar önceki sözlerini ve uyarılarını bir kez daha akıllara getirdi.

Biz Sizin Cigerinizi Biliriz

YAHUDİ’NİN GÖZÜ TOPRAKLARIMIZDA

Türkiye’de Siyonizm’in tehlikelerini ve İslâm dünyası üzerindeki yıkıcı etkilerini ömrü boyunca insanlara anlatan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca’mız  “ırkçı emperyalizm” olarak tanımladığı Siyonizm hareketinin son aşamada gözünü Türkiye topraklarına dikeceğini ifade etmişti.

ERBAKAN HOCA, SİYONİZM'İ HER FIRSATTA ANLATTI

Siyonistlerin korsan bayraklarında dahi yer verdikleri, çirkin bir ideal olarak benimsedikleri Fırat ve Nil nehirleri arasındaki toprakları ele geçirme isteğini, Erbakan Hoca uzun yıllar her platformda anlattı.

Filistin direnişini her fırsatta koruma ve destekleme vazifemiz olduğunu hatırlatan Millî Görüş lideri Erbakan Hoca, Filistin’in düşmesi halinde sıranın Suriye’ye, İran’a ve nihayetinde Türkiye’ye geleceğini defaatle ifade etmişti.

(milli gazete)

Editör: Yusuf Yusmar