El Kassam Tugayları yayınladığı bildiride, daha fazla bilgi vermeden savaşçılarının Beyt Lahia'nın kuzeybatısında işgalci birliklerle çatıştığını açıkladı. Tugaylar ayrıca Beyt Lahia'nın kuzeybatısındaki El Amerikiya bölgesinde İsrail askeri araçlarının bir araya geldiği noktaya intihar drone'uyla saldırıldığını söyledi.

ÇOK SAYIDA İSRAİL ASKERİ ÖLDÜRÜLDÜ!

Daha önce Tugaylar, devam eden çatışmalar sırasında aynı bölgedeki Siyonist birliklere ve araçlarına farklı mermilerle saldırdığını açıklamıştı. Tugaylara göre bölgedeki çatışmalar sırasında çok sayıda Siyonist asker ya yaralandı ya da öldürüldü.

KASSAM TUGAYLARI ROKETLERLE MİSİLLEME YAPIYOR

DSÖ: Gazze'deki Sağlık Krizi Felaketin de Ötesinde DSÖ: Gazze'deki Sağlık Krizi Felaketin de Ötesinde

Daha önce Tugaylar, İsrail'in Gazze'de devam eden katliamlarına misilleme olarak Tel Aviv'e bir dizi roket yağdırmıştı. İsrail medyası, bir roketin Hod Hasharon şehrine, diğerinin ise Batı Şeria'daki bir işgal yerine düştüğünü bildirdi.

İKİ İSRAİL TANKI İMHA EDİLDİ!

Diğer direniş grupları da İsrail askeri tesislerine ve Gazze çevresindeki işgal yerlerine füze ve roket saldırıları düzenledi.Akşamın ilerleyen saatlerinde, bir grup El Kassam savaşçısının Gazze'nin kuzeybatısında İsrail birlikleriyle devam eden çatışmalar sırasında iki İsrail tankını imha ettiği bildirildi.

(milli gazete)