Kassam Tugayları işgal askerleriyle yaşanan çatışmaların ve onların askeri araçlarının imha edilmesinin video görüntülerini de yayınladı. Görüntülerde işgalci askerlerin bulunduğu bir nakil aracının pusuya düşürülüp vurulması ve kalabalık bir askeri grubun hedef alınmasının görüntüleri de yer alıyor. 

Kassam Tugayları yayınladığı askeri bildiride Gazze şehrinin Et-Tuffah Mahallesi'nin doğusunda üzerinde üç işgalci askerin bulunduğu bir tankın El-Yasin 105 füzesiyle vurulduğunu duyurdu. 

Kassam Tugayları Et-Tuffah Mahallesi'nde işgalci piyadelerin geçtiği sırada bir tünelin girişini patlatarak onları etkisiz hale getirdi. 

Gazze şehrinin güneyindeki Şeyh Aclin mıntıkasında işgal askerlerinin girdiği bir binaya TBG anti personel füzesiyle saldırı düzenlendi ve işgal güçleriyle direnişçiler arasında şiddetli çatışmalar meydana geldi. Bu olayda en az 5 işgalci askerin öldürüldüğü ifade edildi.

Yine Kassam Tugayları tarafından yapılan açıklamada Gazze Şeridi'nin kuzey kesiminde yer alan Cibaliya bölgesinde bir işgalci asker grubuna havan toplarıyla saldırı düzenlendiği bildirildi. 

Siyonistlerin Soykırım Savaşı 251'inci Gününde... Katliamlar Sürüyor Siyonistlerin Soykırım Savaşı 251'inci Gününde... Katliamlar Sürüyor

Han Yunus'un doğusundaki bir eve önceden yerleştirilmiş patlayıcıların patlatılması suretiyle eve giren 30 kadar askerin tamamı etkisiz hale getirildi. Bunların birçoğu öldürülürken bazıları da yaralandı.

Editör: Yusuf Yusmar