Siyonizmin Uşakları Öğrencileri Vize ile Korkutuyor! Siyonizmin Uşakları Öğrencileri Vize ile Korkutuyor!

Heniyye, El-Aksa televizyonunda yayınlanan konuşmasında, Siyonist düşmana karşı stratejik bir savaş içinde olduklarını, Allah’ın izni ve yardımıyla bu savaştan zaferle çıkacaklarını ifade etti.

“Düşman uzun sürecek bir savaş istiyorsa bilsin ki bizim soluğumuz düşmanımızınkinden daha uzun” diyen Heniyye, dünyanın İzzeddin El-Kassam Tugayları’nı ve Filistinli diğer direniş gruplarını sadece Gazze Şeridi’nde değil tüm Filistin topraklarında göreceğini bildirdi.

Saldırıların başlamasından bu yana 41 gün geçtiğini ve katliamlara rağmen Filistin halkının ve direnişinin işgalcilerin tehcir planlarını bozduğunu söyleyen Heniyye, işgal rejiminin Gazze Şeridi’nde tutulan esirleri de ancak bedelini ödeyerek geri alabileceğini kaydetti.

Direnişçilerin sahada kahramanlık destanları yazdıklarını ve işgal ordusuna ağır darbeler vurduklarını belirten Heniyye, Gazze Şeridi sakinlerinin sabrının ve direnişinin tüm dünyayı sarstığına işaret etti.

Heniyye, Filistinlilerin Batı Şeria’da da işgal güçlerine ve Yahudi yerleşimcilere karşı koymaya devam ettiklerini açıklayarak, işgal ordusunun Gazze Şeridi’nde hastaneleri hedef almasının insan haklarına ve uluslararası sözleşmelere aykırı olduğuna dikkat çekti.