Siyonist İsrail, 222 gündür Gazze Şeridi'nde katliam yapıyor. Refah'ta yoğunlaşan İsrail saldırıları sebebiyle 450 bin Filistinli, yine göç etmek zorunda kaldı. El Kassam Tugayları, Gazze direnişi ile alakalı Türkçe bir mesaj yayınlandı.

El Kassam Tugayları 7 Ekim olayların başladığı günden bu yana ilk kez Türkçe bir mesaj yayınlandı. Yayınlanan mesajda Gazze'deki direnişe vurgu yapıldı.

İsrail Tankını Sıkıştıran Mücahitlerden İlginç Diyalog: Allah Aşkına Bana Bırak! İsrail Tankını Sıkıştıran Mücahitlerden İlginç Diyalog: Allah Aşkına Bana Bırak!
"Gazze'deki direnişimiz Filistin dağları kadar kökleri sağlamdır Gazze’de dağ yoktur. Fakat orada kahraman adamları, Onun şanlı büyük halkı, Cesur ve mümin savaşçıları vardır. Onlar meydana çıkarlar ve düşmanı çıkarırlar. Küllerin altından, Allah'ın gücüyle her enkazın altından."

7 ekim olayların başlamasından bu yana Gazze'de katliam 222 gündür devam ediyor. Binlerce insanın şehit edildiği saldırılarda Kadın, çocuk veya yaşlı ayrımı yapılmadan saldırılar sürdürülüyor. Gazze'ye yapılan saldırılarda en az 14 bin 685’i çocuk, 9 bin 670'i kadın olmak üzere 34 bin 305 Filistinli şehit edildi, 77 bin 293 kişi yaralandı.