İşgal ordusu askerlerini havan mermileriyle hedef alan direniş grupları, işgal güçlerine ait birçok tankı da imha etti.

El-Kassam Tugayları mücahitleri, Gazze Şeridi’nin orta kesimindeki El-Bureyc Kampı’nın güneyinde işgal güçleriyle girdikleri çatışmalardan döndükten sonra işgal ordusuna ait iki tankı ve bir personel taşıyıcıyı “Yasin 105” füzesiyle imha ettiklerini, üçüncü bir tankı da “Şevaz” adlı el yapımı patlayıcıyla havaya uçurduklarını söyledi.

Siyonist Vahşet Dünyanın Her Tarafında Lanetleniyor Siyonist Vahşet Dünyanın Her Tarafında Lanetleniyor

İzzeddin El-Kassam Tugayları, El-Bureyc Kampı’nın kuzeyinde işgal ordusuna ait bir tankı “Yasin 105” füzesiyle ve bir başka tankı da el yapımı patlayıcı “Şevaz” ile imha etti.

El-Kassam Tugayları’nın ayrıca El-Bureyc Kampı’nın kuzeyinde işgal ordusuna ait bir personel taşıyıcıyı “Yasin 105” füzesiyle hedef aldığı belirtildi.

Gazze Şeridi’ne giren işgal güçlerine Aksa Tufanı Operasyonu kapsamında düzenlediği saldırılarla ve sıcak çatışmalarla ilgili görüntüleri kamuoyuyla paylaşmaya devam eden El-Kassam Tugayları, mücahitlerinin havan mermileriyle işgal ordusu askerlerini hedef aldığını gösteren yeni bir video yayınladı.

Bu arada, Kudüs Müfrezeleri de mücahitlerinin Han Yunus’un kuzeyinde ve doğusunda işgal güçleriyle şiddetli çatışmalar yaşadığını açıkladı.

Editör: Yusuf Yusmar