Bir Şâha Kulam Kim Kulu Sultân-ı Cihandır Bir Şâha Kulam Kim Kulu Sultân-ı Cihandır

ABD’nin New York eyaletinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ikili temaslarını sürdürdüğü esnada İsrail Başbakanı Netanyahu ile görüştü.

BASINA KAPALI GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Birleşmiş Milletler (BM) 78. Genel Kurulu dolayısıyla New York'a giden Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsrail Başbakanı Netanyahu ile basına kapalı bir görüşme gerçekleştirildi.

Erdoğan, Netanyahu görüşmesinde Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ile Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Büyükelçi Akif Çağatay Kılıç da yer aldı.

ERDOĞAN: HAYIRLARA VESİLE OLSUN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) 78’inci Genel Kurulu için bulunduğu Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) New York şehrinde İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından görüşme hakkında yaptığı açıklamada, “BM 78’inci Genel Kurul temaslarımız kapsamında İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile bir görüşme gerçekleştirdik. İstişarelerimiz ülkemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olsun” ifadelerini kullandu.