• İstanbul28 °C
  • Mekke29 °C
  • Medine27 °C
  • Kudüs13 °C
  • Kahire18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Direniş, Siyonist İsrail'le Savaşa Hazır
10 Ağustos 2017 Perşembe 15:00

Direniş, Siyonist İsrail'le Savaşa Hazır

Filistin İslami Cihad Hareketi’nin askeri kolu Kudüs Seriyyeleri’nin ‘Keskin Nişancı Birliği’, Siyonist Rejim ordusu komutanlarının uykusunu kaçırıyor.

Qodsna’nın ‘Filistin El-Yevm’ sitesinden naklettiği habere göre, İslami Cihad Hareketi’nin askeri kanadı Kudüs Seriyyeleri’nin son yıllarda askeri gücünü sürekli olarak arttırması ve geliştirmesi Siyonist orduyu endişelendiriyor.

Söz konusu haberde, Kudüs Seriyyeleri’ne bağlı ‘Keskin Nişancı Birliği’nin gücünün ve hareket kabiliyetinin Siyonist düşmanı kaygılandırdığı belirtilerek, bu birliğin komutanının birlik hakkında bazı önemli bilgileri Filistin medyasıyla ilk kez paylaştığı duyuruldu.

Kudüs Seriyyeleri’nin son yıllarda gücünü arttırdığını ve teçhizatlarını geliştirdiğini belirten ‘Keskin Nişancı Birliği’ komutanı, birliğe bağlı keskin nişancıların düşman unsurlarını özellikle de üst düzey Siyonist komutanları çok uzak mesafeden tam isabetle vurabilecek kabiliyete ve teknik imkana sahip olduklarını ve düşmanın gücünü kırarak onları korku ve ümitsizliğe sürükleyebildiklerini söyledi.

2014 yılındaki 51 Gün savaşında üst düzey bir Siyonist komutanı keskin nişancı ateşiyle öldürdüklerini ve Siyonistlerin korkudan dolayı zırhlı araçlarından dışarı çıkamadıklarını ifade eden Kudüs Seriyyeleri komutanı, ‘Şu anda cihad meydanında görev yapan Keskin Nişancı Birliği’ne bağlı mücahitlerin kabiliyetleri ve ellerindeki teknik imkanlar Allah’ın izniyle daha da artmıştır. Mücahitlerimiz hazır vaziyette komutanlarımızın saldırı emrini beklemektedir’ dedi.

YORUMLAR
isim
Allahu ekber
14 Ağustos 2017 13:34
88.230.179.183
ÖZEL HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Muslim Port | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0090 535 921 45 31 | Haber Yazılımı: CM Bilişim